Anasayfa  Aktif Konular  Üyeler  Forum'da Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş Yap
Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEngelli park sorunum Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMali müşavirlere 'e-dö... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYılmaz, 28 yıldır başkanı d... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınadres değişikliği Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYamaç paraşütü pilotluğu ‘m... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın27 yıllık başkanlık görevin... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEsnafın sorunlarını çözüyoruz Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMESLEK KOMİTE ÜYELERİ DÜZEN... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMustafa Pala'dan Taksi... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTESOB Meslek odaları seçime...
İstek ve Önerilerinizi
 Meslek Odaları Yardımlaşma Forumu | Duyurular | İstek ve Önerilerinizi
Mesaj icon Konu: Engelli park sorunum Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
Süleyman Bakıp
Misafir
Misafir

Tesekkür: 1
Rep: 5

Aktiflik
46%
Seviye
46%
Deneyim
60%
Alıntı Süleyman Bakıp Cevaplabullet Konu: Engelli park sorunum
    Gönderim Zamanı: 09-Ocak-2018 Saat 00:16
Sayın Başkan, İsmim Süleyman Ben Engelliyim ve engelli aracım var plakada engelli logomda mevcuttur,100.Yılda bulunan otogarınızda engelli aracımı engelli park yerine park ettiğim'de orada görevli bulunan arkadaşlar burda fazla park etme,buranın patronu benim ben ne istersem sen oraya çekersin gibi bana sert uyarıda bulundular,ben de buraya park etmem yasaldır aslında başka araçlar park edemez dedim.                                         
Amacım hiç bir arkadaşın ekmeğinle oynamak değil yalnızca orada bulunan park görevlilerini ''Engelli park yeri,,hakkında bilgilendirilmesidir,aslında bakarsanız yalnız ilimizde,ilçemizde değil tüm ülkemiz'de bu sorun var.Konuyla ilgilenirseniz minnettar kalırım. Saygılarımla...

IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma