Anasayfa  Aktif Konular  Üyeler  Forum'da Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş Yap
Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEngelli park sorunum Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMali müşavirlere 'e-dö... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYılmaz, 28 yıldır başkanı d... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınadres değişikliği Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYamaç paraşütü pilotluğu ‘m... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın27 yıllık başkanlık görevin... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEsnafın sorunlarını çözüyoruz Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMESLEK KOMİTE ÜYELERİ DÜZEN... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMustafa Pala'dan Taksi... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTESOB Meslek odaları seçime...
Şikayetleriniz
 Meslek Odaları Yardımlaşma Forumu | Duyurular | Şikayetleriniz
Mesaj icon Konu: şikayet Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
önemi mi var
Misafir
Misafir

Tesekkür: 1
Rep: 5

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı önemi mi var Cevaplabullet Konu: şikayet
    Gönderim Zamanı: 27-Ağustos-2013 Saat 00:10
bu kadar terbiyesiz olmaz tam 20 dk zekiler durağında beklenmez hastam vardı evde ona yetiemedim tureks bile sizden daha anlayışlı be 160 plakalı söfer yaşlı falanda yaşlılara saygımız varda 40 45 civarlarında ineceğime yakın bana önmüş de öldürecesine bakıyo bu kadar terbiyesizlik olmaz
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Hasan Kalaycı
Misafir
Misafir

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı Hasan Kalaycı Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 10-Eylül-2013 Saat 18:33
Merhaba Sayın Yetkili, 10.09.2013 günü 85 yaşındaki diyabet hastası annemi, ayaklarında ve bacaklarında ödem olması nedeniyle İstanbul Tıp fakültesi Hastanesi\'ne getirdik ve yürümekte zorlandığı için çıkışta eve taksi ile göndermek istedim. Ekte fotoğrafını da gördüğünüz taksinin sürücüsü önce \"karşıya gitmem siz nereye gidiyorsunuz\" dedi güzergah seçmemesi gerektiğini söyleyerek arabasına bindim ve annemi bıraktığım yere gittiğimde annemin yanına bıraktığım kardeşim sürücüye \"hani müşteri almıyordun. şimdi niye geldin\" demesi üzerine \"bırakın aarabamı almıyorum sizi\" diyerek kapısını kapatarak kaçarcasına gitmiştir. 34 TED 07 plakalı araç sürücüsüne, yolculara nasıl davranması gerektiği hakkında gerekli eğitimin verilmesi hususunu sizlere bırakıyorum. Esenkalın. İyi Çalışmalar

HASAN
Misafir
Misafir

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı HASAN Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 23-Eylül-2013 Saat 11:22
MUĞLA DA ÇALIŞAN SERVİS VE DİĞER TAŞIMA İŞİ YAPAN KOOPERATİFLER KENDİ ARALARINDA ANLAŞARAK BİR ACENTA ALTINDA TEKEL OLUŞTURMUŞ İSTEDİKLERİ FİYATTAN İSTEDİKLERİ KİŞİLERE ARAÇ GÖNDERİYOR ÇALIŞMAK İSTEMEDİKLERİ İNSANLARIN ARAÇLARINI YOLDAN ÇEVİRİYOR. BU GRUPLAŞMANIN VE REKABET ORTAMINI BOZAN ŞAHISLARLA İLGİLİ HİÇ BİR İŞLEM YAPILDIGINI DUYMADIK. MADEM BEYLERİN KEYFİNE GÖRE ÜCRET ÖDENECEK DEVLET YETKİLİLERİ VE ODANIZ SADECE AİDAT TOPLAMAKLA MI YÜKÜMLÜSÜNÜZ YOKSA İŞLEYİŞİ SAGLAMAK VE HAKSIZ KAZANCIN ÖNÜNE GEÇMEK GİBİ Bİ YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜZ VARMI.
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma