Anasayfa  Aktif Konular  Üyeler  Forum'da Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş Yap
Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEngelli park sorunum Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMali müşavirlere 'e-dö... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYılmaz, 28 yıldır başkanı d... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınadres değişikliği Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınYamaç paraşütü pilotluğu ‘m... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın27 yıllık başkanlık görevin... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEsnafın sorunlarını çözüyoruz Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMESLEK KOMİTE ÜYELERİ DÜZEN... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınMustafa Pala'dan Taksi... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTESOB Meslek odaları seçime...
İstek ve Önerilerinizi
 Meslek Odaları Yardımlaşma Forumu | Duyurular | İstek ve Önerilerinizi
Mesaj icon Konu: şikayet Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
atilla sezer
Misafir
Misafir

Tesekkür: 1
Rep: 5

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı atilla sezer Cevaplabullet Konu: şikayet
    Gönderim Zamanı: 17-Ocak-2015 Saat 16:50
Deyerli yetkili daha önceden emlakçıların böylebir derneyi oldugunu bilmiyordum.Ben etimesgutta. İkamet etmekteyim.Sİze bagli olup olmadigini bilemediyim Emlak merkezi adi altinda faaliyet gosteren bir müessese hakkinda şikayetci olacagim.Benbi ev almak istedim kendilerine müracaata bulunduk 3 adet ev gosterdiler son evde karar kildik.Sözlesme yaptik fakatkredim çikarsa evi alcaktik.kredi miktari ben im basinda konustugumuz miktarda cikmadi.Bende artik ev almayacagimibeyan ettim kendilerine 2 gun sonra beni bir avukat arayarakonbin tl lik bir senedimin oldugunu soyledi bende emlak merkezini arayarak neden boyle birsey yaptik larini sordum.Bana biimle sozlesmen var sen vazgeciyosun bu yuzden verdik avukata dediler kendileri doldurmus senet kismini.Bende kendilerine kredim cikmadi dolayisiyla ben pazarlik ettim ev icindir o sozlesme dolayisiyla gecerliligi olmamasi laim dedim.Bizimle sozlesme yaptigin icin bizden ev alaacaksindediler Bende pazartesi ihtibariyle savciliga suc duyurusunda bulunacagim.tuketici mahkemesine gideceyim sahtekarlik yaparak insanlardn para kopariyorlar.ve bu sadece bana deyil en az 15_20 kisiye ayni yolla para koparmislar konuyla alakali gorus ve onerilerinizi bekliyorum Saygilarimla Atilla Sezer tel 05336153710
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Talha
Misafir
Misafir

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı Talha Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 18-Nisan-2015 Saat 08:13
18/04/2015tarihli 07 30 saatinde Yenipazar Aydın seferini yapmakta olan ve plakasını bilmediğim ve odanıza kayıtlı olan taşıtınız Aöf sınavı olması hasebiyle odanızın ve hukuka ve insan hakları yönetmeliğine aykırı hareket edip (6 tane insanı bunlar öğrenci olup) hak ve hukuka aykırı davranmıştır. Başka arabanız yokmu denilmesine rağmen isteyen biner deyip kestirip atmıştır. Bu 6 öğrenci aydın ilimize kadar ayakta gitme zorunluluğu yaşamıştır.Gereğinin yapılmasını arz ederim
Vasila
Misafir
Misafir

Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı Vasila Cevaplabullet Gönderim Zamanı: 06-Mayıs-2015 Saat 10:55
Minibüsçüler odası başkanına,
Kartal-Kadıköy hattını kullanan genç minibüs şoförleri trafik kurallarına uymayarak trafik kazalarına sebebiyet veriyorlar. Dün 05/05/2015 saat 16:30 Maltepe Bağdat caddesinde Orhangazi caddesine ve Pirireis caddesi bağlayan ışıklarında açık mavi 34 ***** plakalı genç kirli sakallı 25-35 arasındaki minibüs şoförü aniden sinyal vererek önümdeki şeride geçince durmak zorunda kaldığın için arkamdaki araç arabama çarptı ve araba hasar gördü. Benzinci çıkışı ışıklarında mobese kameralarından görebilirsiniz. Neyse ki arabanın arkasında oturan çocuklarıma bir şey olmadı. Sizden rıcam Kartal-Kadıköy hattını kullanan minibüs şöförlerini yaş sınırlaması getirmenizi ve trafik kurallarına uyum sağlayan,saygılı olmalarını, çocuklu insanlara özellikle yaya olmayan yerde yol vermelerini, emniyet açısından yolun ortasında değil de cep duraklarında insanları indirmelerini, yolcu binip oturmadan haraket etmemelerini,hızlı süratlı yarış yapmamalarını,araç sahiblerine yol vermemek için sıkıştırmamalarını önemle rıca ediyorum.
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma